Par uzņēmumu

Jau kopš 1946. gada „Salvest” moto ir bijis, lai ikviens sev un savai ģimenei var vienkārši un garšīgi pagatavot ēdienus no uzņēmuma ražotajiem produktiem.

Lielāko daļu izejvielu tiek iegūts turpat netālu, apmēram 100 km rādiusā. Salvest 32 000 m2 lielajās ražošanas ēkās, noliktavās un palīgtelpu kompleksā labas pārtikas vārdā strādā 120 cilvēki, no kuriem daudzi šeit strādā jau 20‒30 gadus. “Salvest” strādā labas kontinuitātes un tradīciju vārdā, lai varētu būt 100 % pārliecināti par produktu kvalitāti.

„Salvest” sortiments ir ļoti plašs ‒ marinēti gurķi, štovēti kāposti, zupas, mērces, bērnu pārtika un ievārījumi, kopā vairāk nekā 170 dažādi produkti. Daudzus no tiem gatavojam pēc vienām un tām pašām receptēm jau vairākus gadu desmitus. Vienlaikus sezonāli tiek piedāvātas arī jaunas garšas.

“Bērnu pārtiku ražojam jau kopš 1966. gada. Pašlaik esam vienīgie vietējie ražotāji šajā nozarē. Pateicoties ilgajai pieredzei, izpratnei par Igaunijas mazuļu iecienītākajām garšām un mūsdienīgajām tehnoloģiskajām iespējām, spējam nodrošināt augstu produktu kvalitāti.

Kā jau minēts iepriekš, augstu vērtējam tradīcijas, vienlaikus izvēle nekad nevar būt pārāk plaša, tādēļ ikdienā turpinām attīstīties un augt. Mums ļoti būtiska ir kvalitāte un to apstiprina arī mums piešķirtais ISO 9001:2008 kvalitātes sertifikāts, kā arī ISO 22000 pārtikas drošības vadības sertifikāts.”