Vairāk par „Põnn”

 

Visi vecāki grib savam bērnam dot pašu labāko. Tīra un kvalitatīva pārtika ir būtiska, lai mazulis izaugtu vesels un stiprs. Bet kuru bērnu pārtiku izvēlēties? Veikala plauktos piedāvātā izvēle var šķist raiba, un nekad nevar zināt, kura iepakojuma saturs mazulim garšos.

Bērnu pārtikas līnija „Põnn” ir papildināta ar jauniem produktiem, kas ir radīti, ņemot vērā tieši mazuļu vajadzības un iecienītākās garšas. Visas jaunās receptes ir izstrādātas sadarbībā ar pediatri Rētu Raukasu, kas konsultēja, kādas konsistences un enerģētiskās vērtības ēdieni ir bērniem vispiemērotākie, kā arī kāds papildu uztura apjoms mazulim ir vajadzīgs.

Jaunajai „Põnn” bērnu pārtikai vairs nav pievienots cukurs un kviešu milti. To vietā produktos ir vairāk augļu un dārzeņu. Põnn” produktu klāstā atradīsiet visu vecumu mazuļiem saistošas garšas. Vieglās un zīdainās biezsulas ir ideāli piemērotas pavisam maziem zīdaiņiem jaunu garšu atklāšanai, kā arī nedaudz lielākiem knauķiem ‒ kā patīkama uzkoda. Putras būs gards kumoss mazuļiem, sākot no septiņu mēnešu vecuma, un tās var ēst gan siltas, gan aukstas. Putrā esošās šķiedrvielas palīdz regulēt mazuļa gremošanu. Jau aktīvāki mazuļi papildu enerģiju var saņemt no „Põnn” jogurta biezeņiem un dārzeņu ēdieniem. Visos Põnn” produktos izmanto pēc iespējas vairāk Igaunijas pašmāju izejvielu. Piemēram, dārzeņu ēdienos tiek izmantota tikai vietējā Igaunijas gaļa, kartupeļi, burkāni un bietes, bet putrās ‒ Igaunijas piens.

Tomēr pat visvērtīgākā un veselīgākā bērnu pārtika nekam neder, ja mazulis atsakās to ēst. „Põnn” līnijas produkti ir izstrādāti, balstoties uz Igaunijas mazuļu iecienītākajām garšām, turklāt pirms produktu laišanas tirgū, mazuļi tos notestēja. Ja gatavais produkts mazuļiem negaršoja, tas tika nosūtīts atpakaļ uz produktu attīstības daļu.

Atjauninātās „Põnn” stikla burciņas palīdzēs tās vieglāk pamanīt veikalu plauktos. Burciņas un tūbiņas rotā priecīgi bērnu zīmējumi. Uz iepakojumiem esošie apzīmējumi palīdzēs ātri secināt, kurš produkts ir piemērots tieši jūsu bērna vecumam.